זהר סקר 1974

זה שרוני חיבב ביולוגיה – זה טבעי, הרי לא בחסכנות נהג בו הטבע: רוני היה משופע כמעט בכל שיכול הטבע להעניק לאדם, אלא כך מעולם, העל טבע חזק יותר, והוא לקח את רוני אליו.

 

 

 

חיה גזית
ראש השנה תשל"ד
 

קשה, עצוב... איני יכולה להשלים עם המציאות המרה האכזרית. אי אפשר להסתגל לעובדה הנוראה . היד ממאנת לכתוב. איך? איך אפשר לכתוב עליך, רוני ? על רוני שהיה. על רוני שאיננו עוד . ניסיתי לכתוב מספר פעמים , אך לא יכולתי.

יוסי 1974


לספר על רוני...הייתי יכול לספר ימים ושעות על רעות , ילדות ובגרות משותפת. שיחות ויכוחים וחוויות שעברנו צעד בצעד. החל במשחקים שבגן וכלה בזיכרונות שאחרי.


יורם ברין. 1974

 

מוזר מאוד וכואב לכתוב על אדם שהיה איתי במשך כל שירותנו הצבאי , מהטירונות דרך כל הקורסים עד שהפכנו לקצינים באותה הפלוגה. ושרתנו בה במשך שנה.  בפרק זמן זה עברו עלינו חוויות משותפות רבות. במשך הזמן למדתי איך לחיות עם רוני שיהיה נוח לשנינו והוא הפך לחלק מהחוויות היום יומיות שלי. פתאום באה המלחמה וקיבלתי את ההודעה המהממת והבלתי ניתנת לעיכול רוני נהרג. ! את דמותו של רוני כפי שהכרתי בצבא קשה לשרטט בקווים ברורים. הוא היה אדם מיוחד , שקט ויחד עם זאת יהיר קמעה . רציני מאד בעבודתו ויחד עם זאת עליז ובדחן לאחריה.

עירן דרפלר
בית לחם הגלילית  1974

 

אבי שלום,
לצערי אין בידי לא תמונות ולא כל דבר אחר הקשור ברוני וייצנר ז"ל, אך ברצוני לספר בכמה מילים על הזמן המשותף שהיינו ביחד. (ואולי זה יתרום משהו)
רוני למד בכיתה מקבילה לי בבית ספר התיכון .

Tivonet